Kontakt z nami

Herbamedicus Sp. z o.o.

ul. Kazimierza Wielkiego 3, 95–080 Tuszyn
tel.: 42 209 49 64, tel : 883 366 804, fax: 42 209 36 75
info@herbamedicus.pl

Marketing, Logistyka, Księgowość:

Iwona Urbaniak
Kierownik Biura
tel.: +48 883 366 833
e-mail: i.urbaniak@herbamedicus.pl

Anna Nusbaum
Kierownik ds. sprzedaży i obsługi klienta
tel.: +48 883 366 831
e-mail: a.nusbaum@herbamedicus.pl

Aleksandra Babij
Obsługa Klienta
tel. +48 883 366 808
e-mail: a.babij@herbamedicus.pl

Adam Jakobiuk
Prezes Zarządu
tel.: +48 42 614 25 66
e-mail: a.jakobiuk@herbamedicus.pl

Paweł Gałązka
National Key Account Manager
tel.: + 48 883 366 855
e-mail: p.galazka@herbamedicus.pl

 

Zamówienia Hurtowe

tel.: 883 366 802
e-mail: zamowienia@herbamedicus.pl
e-mail: dermokonsultacje@herbamedicus.pl

 

TELEMARKETING

Patrycja Apostel
e-mail: p.skrzypczak@herbamedicus.pl
Tel.: 883 366 805

Izabela Kulińska
e-mail: i.kulinska@herbamedicus.pl
Tel.: 883 366 822

Agnieszka Majewska
e-mail: a.majewska@herbamedicus.pl
Tel.: 883 366 852

Iwona Jagielska-Wudel
e-mail: i.jagielska@herbamedicus.pl
Tel.: 728 811 909

W magazynie
26,00 Zł
21,49 Zł bez podatku VAT
Końska maść chłodząca z konopiami 250 ml łączy w sobie siłę olejków eterycznych i ziół i regenerujące właściwości ekstraktu z konopi.
W magazynie Wysyłka do 24 g.
26,00 21,49 Zł bez podatku VAT
W magazynie
54,00 Zł
44,63 Zł bez podatku VAT
Końska Maść Forte Rozgrzewająca 500 ml zawiera ekstrakty ziołowe, które wspomagają organizm przy bólach różnego pochodzenia.
W magazynie Wysyłka do 24 g.
54,00 44,63 Zł bez podatku VAT
W magazynie
26,00 Zł
21,49 Zł bez podatku VAT
Końska Maść Rozgrzewająca z Konopiami składa się z substancji o działaniu rozgrzewającym i regenerującym skórę.
W magazynie Wysyłka do 24 g.
26,00 21,49 Zł bez podatku VAT
W magazynie
54,00 Zł
44,63 Zł bez podatku VAT
Końska Maść Chłodząca 500 ml wyróżnia się sprawdzoną recepturą - dostarcza aż 25 ziół i ekstraktów ziołowych.
W magazynie Wysyłka do 24 g.
54,00 44,63 Zł bez podatku VAT
Přihlášení
Registrace

Jeszcze nie jesteś zarejestrowany? Załóż poprostu konto $tutaj i uzyskaj wyjątkowe zalety.

Zapomniałem hasła
Registrace